​Vítejte v sekci videí!​​​​​​​​

Ucrete, nejodolnější podlahy na světě

​Podlahové systémy Ucrete nejsou určeny pouze pro aplikace v potravinářství a farmacii, kde se vyžadují ty nejvyšší hygienické standardy, ale jsou určeny i pro nejtěžší průmyslová zatížení. V tomto videu se můžete sami přesvědčit o tom, jak je podlaha Ucrete odolná. Nejsou použity žádné speciální efekty, žádné triky, jen brutální síla. Vítejte ve výzvě ničení podlahy Ucrete!

Realizace sanací podzemních garáží

​Ukázka z realizace sanací podzemních garáží obchodně administrativního centra systémem strojně stříkané polyurea membrány MasterSeal Traffic 6689.

MasterTop - bezesparé podlahové systémy

MasterTop je řada bezesparých vysoce odolných podlahových systémů do interiérů. Bezesparé polyuretanové podlahy MasterTop od BASF jsou dekorativní, hygienické a trvanlivé a jsou vhodné pro aplikace ve veřejných a komerčních budovách, jakož i ve vzdělávacích zařízeních a domovech zdravotní a sociální péče.

Vysokotekutý beton

Podlahová deska pro novou administrativní budovu D105 v Ludwigshafenu byla zhotovena s použitím vysokotekutého betonu třídy F6. To umožnilo zhotoviteli podstatně zoptimalizovat proces ukládání betonu, zredukovat požadavky na pracovní sílu, vynechat manuální vibrování, urychlit výstavbu a podstatně zredukovat hluk. Použitím vysokotekutého betonu se navíc zvyšuje i bezpečnost na stavbě.

BASF oslavuje 150. výročí

Společnost BASF v letošním roce slaví již 150. výročí. BASF působí v České republice již 25 let, proto oslavy firemního jubilea proběhly nejen ve velkých světových a evropských městech, ale také v Brně, kde se 28. a 29. května v Adam Gallery sešli vrcholní představitelé, partneři a zaměstnanci BASF.

Přímý kontakt

Tim Foerschler

Communication Europe

+49 621 6091019